Adwokat
Łukasz Szyszkowski

Świadcząc pomoc prawną do każdego zagadnienia prawnego podchodzę indywidualnie, w sposób wyczerpujący, gwarantując przy tym pełną poufność przekazanych informacji. Świadcząc usługi opieram się na aktualnym stanie prawnym, najnowszym orzecznictwie i poglądach doktryny prawa, dotyczących danego zagadnienia. Świadcząc pomoc prawną przykładam bardzo dużą wagę do budowania trwałych i bliskich relacji z Klientami. Dbam o ich interesy w sprawach bieżących, jak również reprezentuję w postępowaniach sądowych i pozasądowych.

Kancelaria adwokata Łukasza Szyszkowskiego zapewnia pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych na terenie całego kraju.

Praktyka Kancelarii obejmuje prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne ( w tym rozwody i alimenty) prawo handlowe , prawo autorskie , prawo pracy oraz prawo administracyjne.

Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami wszystkich instancji, urzędami i instytucjami oraz w kontaktach handlowych między przedsiębiorcami. Zajmujemy się stałą obsługą podmiotów gospodarczych.
Kancelaria świadczy usługi o najwyższych standardach zawodowych dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów z poszanowaniem uzgodnionych terminów, przejrzystych zasad płatności oraz z zachowaniem całkowitej poufności.

Świadcząc pomoc prawną przykładamy bardzo dużą wagę do budowania trwałych i bliskich relacji z Klientami. Dbamy o ich interesy w sprawach bieżących, jak również reprezentujemy w postępowaniach sądowych i pozasądowych.

Wysokość wynagrodzenia

Ustalana jest w każdej sprawie indywidualnie z Klientem. Zależy przede wszystkim od rodzaju, etapu i stopnia skomplikowania sprawy.

Możliwe jest ukształtowanie wynagrodzenia ryczałtowo (płatne z góry) za całe postępowanie bądź za każdą wykonaną czynność oddzielnie, w zależności od wygody i potrzeb Klienta. Istnieje też możliwość rozłożenia wynagrodzenia na raty.

W razie powierzenia sprawy do prowadzenia, pierwsze spotkanie i porada prawna jest bezpłatna.

logo_stopka

Kancelaria Adwokacka Łukasz Szyszkowski